Teslimat Koşulları

Enmanav.com’da , Denizli merkez için  sipariş verdiğiniz gün saat 21.30’a kadar gelen siparişleriniz aynı gün içinde teslim edilir, 21.30’dan sonra gelen siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.

Denizli merkez dışından 17:00’ye kadar gelen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilerek sipariş verilen mesafenin durumuna göre ve kargo firmalarının çalışma, resmi tatil ve mesai saatlerine göre planlamalarına göre siparişin teslimatı gerçekleştirilmektedir. 

  

HİZMET ALANLARI: 

Teslimat bölgelerimiz Denizli merkezini kapsayan merkez mahalleler ile sınırlıdır, Denizli merkeze uzak ilçelere ve merkeze uzak mahallelere gerçekleşmemektedir.

 

SİPARİŞ LİMİTİ VE NAKLİYE ÜCRETİ:

Denizli içerisine teslimat saat ve ücret koşulları,

250 TL altına sipariş kabul edilmemektedir.

Köylere, askeri birliklere ve girişi özel izne tabi yerlere teslimat yapılmamakta olup, siparişinizi teslim edecek anlaşmalı kargo firmasının hizmet vermediği noktalara sipariş teslimatı yapılmamaktadır.

 

Denizli şehir merkezlerine yapacağınız alışverişlerde 

*Tüm siparişlerinizde 14.90 Tl kurye ücreti eklenmektedir.

* Denizli dışına kargo firmaları ile yapılacak teslimatlar için lütfen müşteri hizmetlerimizden bilgi alınız. Müşteri hizmetleri numaramız : 0 552 622 90 90  

 

Köylere, askeri birliklere ve girişi özel izne tabi yerlere teslimat yapılmamakta olup, siparişinizi teslim edecek anlaşmalı kargo firmasının hizmet vermediği noktalara sipariş teslimatı yapılmamaktadır

Teslim alacağınız ürünlerin adetleri hizmet verdiğimiz operasyon mağazalarının internet stokları ile sınırlıdır.  www.enmanav.com  üzerinden sadece perakende satış hizmeti verilmekte olup, toptan satış yapılmamaktadır.Toptan alımlarınız için müşteri hizmetleri numaramız ile iletişime geçiniz.

 

Siparişteki ürün fiyatları, siparişin oluşturulduğu gün geçerli olan fiyatlardır. Sepetteki ürün fiyatlarının değişmesi durumunda dahi, siparişin oluşturulduğu gün mevcut olan fiyatlardan, siparişteki ürünler teslim alınır. Web sitemizdeki fiyatlar ve kampanyalar internet alışverişlerine özel olup, mağazalarda farklı fiyatlandırma ve kampanyalar yapılabilir. 

 

KG ile satılan tartılı ürünlerde sipariş verdiğiniz takdirde sipariş miktarına uymak için azami gayret gösterilecektir. Buna rağmen, hazırlanan ile talep edilen gramaj ,farklılık gösterebileceği için önceki ekranda hesaplanan toplam alışveriş tutarı,teslimat anındaki fatura tutarından değişik olabilir. 

 

Teslimat sırasında ürünlerinizi kontrol etmenizi öneririz. 

Teslimat sırasında ürün iadesi :

İade etmek istediğiniz ürünleri teslimat esnasında teslimat görevlisine teslim edebilirsiniz. Sipariş tutarını online kredi kartı ile ödemeyi seçtiyseniz iade ettiğiniz ürünlerin tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıdaki ödeme seçeneklerinden birini seçtiyseniz toplam fiyat üzerinden faturalandırılacaktır. 

 

KARGO TESLİM ALMA İŞLEMİ

Kargonuz elinize ulaştığında doğrudan kargo görevlisinin ibraz edeceği, ürünü teslim aldığınızı gösteren belgeye imza atmadan önce  ürününüzün kargo paketinde  herhangi bir hasar olup olmadığına emin olun. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaştırıldıysa, kargo görevlisinin uzattığı teslim belgesini imzalayabilirsiniz. Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta: Hasar Tespit Tutanağını hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmektedir. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR