İPTAL

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

 

İADE

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

 

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren aynı gün içinde enmanav.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. 

 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

 

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

 

 

 

Satın aldığım ürünleri  iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

 

Tadını / kalitesini tüketimi sağlığını etkileyecek koşullar dahilinde olduğu kabul görülmesi halinde beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.

Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

 

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

 

Lütfen iade işlemi için, ürünü enmanav.com’a göndermeden önce [email protected]’a, iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün çürümüş / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün tadı ve kokusu bozulmuş ve ambalajı dağılmış  halinde ise kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve orjinal ambalajı ile, iadesini gerçekleştirmelisiniz.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

 

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

 

Enmana Lojistik birimine aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının  "Karşı Ödemeli" olarak Enmanav olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz. 

 

Enmanav Lojistik Bririmine Çağrı Merkezi’ni 0 552 622 90 90  arayarak iade hakkında destek talebi için arayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0 552 622 90 90 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

 

Ürün İade için iletişim adresi : 0 552 622 90 90

İncilipınar Mahallesi Ulus Caddesi Enmanav Merkez Mağaza

Denizli


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR