Enmanav olarak, taze ve sağlıklı ürünleri müşterilerimize en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. 2017 yılında Denizli'de bir startup olarak kurulduk ve o günden beri tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Üreticilerden tedarik ettiğimiz mevsimindeki taze ürünleri özel soğuk hava sistemlerimizde saklayarak, hamile döneminde olan anne adaylarına yönelik hizmetimizle sağlıklı koşullarda ürünlerimizi sunuyoruz. Ayrıca, organik ürünlerimizle sağlıklı ve lezzetli seçenekler sunuyoruz. Kendi kuryelerimiz ve soğuk sistem araçlarımızla Denizli şehrine gün içerisinde servis satlerimizde ve diğer şehirlerden gelen siparişleri aynı gün içerisinde, gıda taşıma kurallarına uygun olarak teslimatını gerçekleştiriyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, "Dalından sofranıza bir tıkla kapınızda" mottosuyla, taze meyve, sebze ve diğer ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde size ulaştırarak, sağlıklı beslenmeyi desteklemeyi hedefliyoruz. Enmanav olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, ürün çeşitliliğimizi artırmayı ve sürdürülebilir büyümeyi amaçlıyoruz.

 

 

 

Misyonumuz, taze ve sağlıklı ürünleri en hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerimize ulaştırmak ve onların sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmaktır.

 

 

 

Vizyonumuz, enmanav markasını Türkiye'nin dört bir yanındaki tüketicilerin güvenilir ve tercih edilen bir marka haline getirmek ve online alışverişte lider konuma gelmektir.

 

 

 

Hedeflerimiz arasında, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi artırmak, lojistik süreçlerimizi daha da geliştirmek ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamak bulunmaktadır. Ayrıca, organik ürünlerimizle sağlıklı beslenmeyi teşvik etmek ve bu konuda farkındalık yaratmak da önemli hedeflerimiz arasındadır.

 

 

2017 yılında  tarafından hayata geçirilen projemiz başarılı startup girişimler arasına girme konusunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Nihat Soran : '' Geçmişten gelen tarım ve hayvancılık bilgi ve tecrübemiz ile sağlıklı beslenmenin önemini ve değerini iyi biliyoruz, kendimizin yemediği ve çocuklarımıza yedirmediğimiz hiçbir ürünü tegahımıza koymuyoruz.Bu güven ve sorumluluk bilinci ile çıktığımız bu yolculuğumuzda geçmişten gelen iş tecrübemizi dijital ve inovasyon tutkumuz ile birleştirdik ve dalından sofranıza en taze ürünleri bir tıkla gelmesi için tüm sistemizi kurduk beş yıldan beride Denizli'ye fayda sağlamaya devam ediyoruz.Yeni hedefimiz markamızı ve sistemimizi Tüm Türkiye'ye açarak tüketicilerimizin kolay ve hızlı olarak en sağlıklı gıdaya ulaşmasını sağlamak için var gücümüz ile çalışmaya devam etmek.

 

Enmanav markasını Türkiyenin Manavı yapmak için bize olan güveniniz ve destekleriniz için öncelikle çalışanlarımıza ve siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR